AMD Ryzen™ 7000 СЕРІЇ - найсучасніший процесор для геймерів.

Отримайте конкурентну перевагу з процесорами для настільних ПК AMD Ryzen™ 7000 серії та материнськими платами AMD Socket AM5. Швидка гра та виняткова продуктивність для вашого домінування у грі.
Створіть свою збірку з процесором AMD Ryzen™ 7000 серії та материнською платою AMD Socket AM5, щоб досягти революційної продуктивності. Завдяки 16 ядрами "Zen 4" та 32 потоками, тактовій частототі до 5,7 ГГц та кеш-пам'яті об'ємом 80 МБ, процесори AMD Ryzen™ 7000 серії допомагають вам грати на випередження.

Процесори AMD Ryzen™ 7000 серії призначені допомагати творцям прискорити роботу, за рахунок часозберігаючої обчислювальної потужності. Незалежно від того, чи це 3D-рендеринг чи експорт великих відеофайлів, проектуйте, доставляйте та виконуйте завдання зі швидкістю та зберіганням PCIe® 5.0, до 32 потоків обробки та спеціальним відеоприскорювачам.

Сила. Продуктивність. Можливість. Материнські плати AMD Socket AM5 надають нові функції для геймерів: від швидкості пам'яті DDR5 до збільшеної пропускного здатності з PCIe® 5.0. Збірка для процесорів AMD Ryzen™ 7000 серії і більш пізніх версій з процесором AMD Socket AM5. Персоналізуйте продуктивність та задовільняйте свою потребу в швидкості, розганяючи процесор.
Розганяйте пам'ять DDR5 за допомогою технології AMD EXPO™ та отримуйте ще більше продуктивності.

| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 4200 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 98304 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 120 |
| Продуктивність | 34908 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Ігрова збірка на платформі AMD починається з материнської плати: у неї встановлюють процесор, пам’ять, відеокарту й накопичувачі. А від чипсета й набору роз’ємів залежить, яке залізо працюватиме в системі. ASUS TUF Gaming B850 Plus WiFi — плата формату ATX на чипсеті AMD B850 під процесори Ryzen із роз’ємом AM5. Під неї можна зібрати геймерське рішення середнього та старшого рівня. У серії TUF Gaming на першому місці запас міцності та стабільна робота під навантаженням — це основа для ігрового ПК на роки.
Від чипсета й сокета залежить, які процесори стануть на «материнку» і скільки ліній PCIe дістанеться відеокарті та накопичувачам. Материнська плата ASUS TUF Gaming B850-Plus WiFi працює на чипсеті AMD B850 — це середній сегмент платформи AM5.
На B850 відеокарті завжди дістається повноцінний слот PCIe 5.0, тоді як у попереднього B650 він часто залишався у версії 4.0, тому плата не стає вузьким місцем для сучасної відеокарти. Роз’єм AM5 сумісний із Ryzen 7000, 8000 і 9000, тому систему можна зібрати на доступному процесорі, а згодом перейти на старший без заміни плати.
Старші Ryzen під повним навантаженням споживають понад 140 Вт і зберігають високу частоту лише за стабільного живлення — за нього відповідає підсистема VRM. Струм на процесор подають чотирнадцять силових каскадів по 80 А, ще два живлять вбудовану графіку й один — контролер пам’яті, разом схема 14+2+1 DrMOS.
Силові каскади охолоджують радіатори VRM: у тесті з Ryzen 9 9950X за 142 Вт і активному PBO температура вузла залишалася близько 57 °C. Такий запас означає, що ASUS B850 Plus WiFi не обмежує процесор за частотою ні під час довгих ігрових сесій, ні під час рендерингу.
Від швидкості пам’яті й накопичувачів залежить, як швидко дані надходять до процесора й відеокарти. Чотири слоти DIMM на ASUS TUF Gaming B850-Plus вміщують до 256 ГБ DDR5: базова частота — 4800 МГц, а в розгоні з профілем AMD EXPO модулі працюють на частотах понад 8000 МГц. Для Ryzen на AM5 робочий оптимум — DDR5-6000–6400, вище контролер пам’яті додає затримку без помітного приросту FPS.
Відеокарта встановлюється в слот PCIe 5.0 x16 із металевим захистом SafeSlot — у шини п’ятого покоління залишається запас під GPU наступних поколінь. У три слоти M.2 з радіаторами встановлюють NVMe-накопичувачі: верхній працює на PCIe 5.0 x4 і пропускає до 128 Гбіт/с, удвічі більше за PCIe 4.0 на двох інших. Чотири порти SATA III залишаються під звичайні диски й SATA-SSD.
Для виходу в мережу на платі є і бездротовий модуль, і дротовий контролер. Wi-Fi 7 на чипі MediaTek MT7925 працює в діапазонах 2.4, 5 і 6 ГГц і через технологію MLO об’єднує кілька каналів одразу, що знижує затримку в онлайн-іграх. Через Bluetooth 5.4 підключаються геймпади й гарнітури, а дротову мережу обслуговує порт LAN Realtek на 2,5 Гбіт/с. На задній панелі ASUS TUF Gaming B850-Plus розташовані роз’єми USB для різних завдань:
Звук виводить кодек Realtek ALC1220P зі співвідношенням сигнал/шум 120 дБ — проти 95–97 дБ у масових кодеків. Відеовиходи HDMI 2.1 і DisplayPort 1.4 працюють із вбудованою графікою Ryzen і дають змогу виводити зображення без дискретної відеокарти.
Telemart доставляє замовлення по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою та Meest, а із шоуруму плату можна забрати самовивозом. Ігрову збірку зручно оплатити частинами через monobank. На техніку діє гарантія.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Модуль Bluetooth | 5.4 |
| Звукова карта | Realtek ALC1220P |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
ASUS TUF PROTECTION ASUS Q-Design ASUS Thermal Solution ASUS EZ DIY Aura Sync |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2602 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 22737 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 4608 |
| Довжина відеокарти | 227 |
| Висота відеокарти | 127 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 600 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Extreme Performance: 2617 MHz (MSI Center) |
| Колір | Сірий з чорним |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-36-36-76 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієве тепловідведення Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 31.25 x 6 |
| Габарити в упаковці | 150 x 53 x 23.6 |
| Вага | 66 |
| Вага в упаковці | 91 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Завдяки підтримці ATX 3.1 та PCIe 5.1 з нативними роз’ємами 12V-2x6 ці блоки живлення створені для роботи з відеокартами серії NVIDIA 50 та комп’ютерами зі штучним інтелектом. Передові терморішення забезпечують прохолодну, стабільну й ефективну роботу навіть під високим навантаженням, гарантуючи надійність і довговічність, необхідні для ігор, стримінгу або завдань зі ШІ.
Надійна конструкція роз'ємів
Блок живлення оснащений новітнім роз'ємом 12V-2x6 (H++), що має оптимізовану структуру, яка відповідає стандарту PCIe CEM 5.1. Це забезпечує підвищену надійність і безпеку. Він здатний видавати до 450 Вт потужності, що робить його придатним навіть для найвимогливіших high-end відеокарт.
Оптимізація рівня шуму
Цей блок живлення розроблений для безшумної роботи, забезпечуючи низький рівень шуму навіть уночі та гарантуючи спокійну роботу без перешкод.
Напівцифровий
Цей блок живлення постачається з мікросхемою керування PFC, LLC, що суттєво підвищує точність. Така архітектура дозволяє керувати динамічними налаштуваннями, забезпечуючи стабільнішу та ефективнішу вихідну потужність.
ATX 3.1
Маючи вихідний порт, що відповідає стандарту Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.1, блок живлення здатен витримувати до 220% загальної потужності та триразову потужність GPU.
Золотий сертифікат ефективності
Ефективність вашого блока живлення суттєво впливає на загальне енергоспоживання. Сертифікація Gold є надійним еталоном енергоефективності, що гарантує низьке енергоспоживання та високу ефективність роботи.
Гідродинамічний підшипник
Цей блок живлення оснащено 135-міліметровим вентилятором з гідродинамічним підшипником, який обрано для збільшення терміну служби вентилятора при збереженні низького рівня шуму.
Клеми роз'ємів із мідного сплаву
Роз'єми кабелів виготовлені з клем із мідного сплаву, що дозволяє зберігати безпеку блока живлення навіть під час різких стрибків струму.
Створено для максимальної безпеки
Кабелі блока живлення — від внутрішніх мідних провідників до зовнішньої щільної оплітки — повністю сертифіковані UL, що гарантує високу безпеку та довговічність.
Механізми захисту
Для того, щоб уся система працювала безпечно й стабільно, передбачено широкий набір захисних механізмів, що забезпечують вам максимальний спокій.
Двоколірний кабель 12V-2x6
Колір роз'єму кабелю 12V-2x6 змінено на жовтий, щоб користувачі могли легко визначити правильність підключення роз'єму.
Модульний кабель із рельєфною оболонкою
Завдяки використанню високоякісних матеріалів, що підвищують гнучкість і здатність до вигину, гладкий матово-чорний дизайн не лише покращує зовнішній вигляд, але й суттєво спрощує та покращує керування кабелями.
Органайзер для кабелів
Попередньо встановіть органайзер для кабелів для зручнішої організації. Крім того, положення органайзера можна вільно регулювати за потреби.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 135 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 18 |
| +3.3V | 18 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 150 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) NLO (Без навантаження) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний:< br/>LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 700–1800 |
| Максимальне TDP | 250 |
| Рівень шуму | 35.2 |
| Повітряний потік | 76.16 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 154 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.2 |
| Споживана потужність | 2.4 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.16 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 154 x 129 x 106 |
| Вага | 1300 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 5000 |
| Ресурс записи (TBW) | 640 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Airface Pro RGB - це поєднання гнучкого дизайну, зручного збирання та чудової ефективності охолодження. Передня панель забезпечує чудовий повітряний потік та оптимальну ефективність охолодження. Airface Pro RGB - це корпус шириною 240 мм, що пропонує достатньо місця для нових флагманських відеокарт і вражаюче охолодження з 9 вентиляторів і 190-мм процесорного кулера.
Естетика та функціональність
Інноваційний швидкознімний пиловий фільтр – це дуже корисно та естетично. Стильні краї пропонують унікальність, з якою ніхто не може зрівнятися. Ви можете легко зняти пиловий фільтр, не відкриваючи передню панель.
Знімні верхня панель та передня рама
Знімна верхня панель і передня рамка повністю відкривають внутрішню частину корпусу. Завдяки дуже великому простору збірка стане зручнішою та простішою, ніж будь-коли!
Удосконалена планка для кабель-менеджменту з регульованим тримачем відеокарти
Планка для прокладання кабелів поєднується з тримачем графічної карти, що забезпечує зручність роботи при збірці. Така конструкція забезпечує чіткий огляд та допомагає підвищити стабільність високопродуктивних компонентів.
Неймовірне RGB-підсвічування
Airface Pro RGB оснащений чотирма 120-мм вентиляторами ARGB. Ви можете керувати кількома приголомшливими світловими ефектами за допомогою спеціальної кнопки RGB. Вбудований контролер світлодіодів сумісний із 5-вольтовим підключенням ARGB до материнської плати для синхронізації підсвічування в масштабі всієї системи.
Достатньо місця для високоякісних компонентів
Корпус Airface Pro RGB шириною 240 мм забезпечує набагато більше внутрішнього простору, покращену ефективність охолодження та можливість кабель-менеджменту. У нього точно поміститься материнська плата E-ATX, відеокарта діаметром 390 мм, два 3.5-дюймові жорсткі диски і два 2.5-дюймові SSD, що дозволяє створювати найекстремальніші збірки системи.
Висока ефективність охолодження
Внутрішній простір Airface Pro RGB підтримує до дев'яти вентиляторів, 360-мм радіатор водяного охолодження та процесорний кулер заввишки 190 мм. Цей величезний потенціал охолодження запобігає перегріву критично важливих компонентів.
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX CEB |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 190 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 10 слотів розширення |
| Додатково | Слот розширення типу 7 + 3 |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x USB Type-C 1 x порт для навушників 1 x аудіороз'єм для гарнітури |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Контролер підсвічування вентиляторів |
| Додатково |
Синхронізація RGB з материнською платою Світлодіодна стрічка з підсвічуванням ARGB Інноваційний швидкознімний пиловий фільтр |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 496 x 465 x 240 |
| Габарити в упаковці | 567 x 567 x 313 |
| Вага в упаковці | 11.7 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Отримайте нові враження від ігор з монітором ROG Strix XG27ACMEG, створеним для максимальної зручності. Пориньте у плавне, реалістичне зображення з роздільною здатністю 1440p, частотою оновлення до 260 Гц і блискавичним часом відгуку (мін. 0,3 мс). Долайте виклики без зусиль завдяки функціям на основі штучного інтелекту (ШІ) і розширюйте можливості підключення із сучасним універсальним роз’ємом USB Type-C.
Якість зображення поза конкуренцією
Пориньте в ігровий світ, що вражає, з монітором ROG Strix XG27ACMEG. Швидка IPS-панель з високою яскравістю, роздільною здатністю 1440p і сертифікацією VESA DisplayHDR 400 забезпечує неперевершені ігрові й мультимедійні можливості, оживляючи кожну деталь яскравими кольорами та неперевершеною чіткістю.
Швидкість і точність
Позбавтеся від затримок і розмиття в динамічних сценах завдяки частоті оновлення до 260 Гц і блискавичному часу відгуку 0,3 мс (мін.). Таке поєднання забезпечує плавний ігровий процес, надаючи перевагу в іграх різного жанру, як-от шутери від першої особи, перегони й стратегії в реальному часі. Миттєво реагуйте на події і впевнено виконуйте вирішальні постріли.
Гра без артефактів
Насолоджуйтеся грою без ефекту розриву кадру завдяки підтримці технологій G-SYNC та FreeSync Premium*. Висока якість зображення гарантується також за рахунок змінної частоти оновлення екрана (Variable Refresh Rate, VRR). Технологія ELMB-SYNC усуває ореоли та розриви, забезпечуючи чітке зображення з високою частотою кадрів під час гри. Інтегрована технологія ASUS Variable Overdrive динамічно регулює частоту оновлення відповідно до зміни частоти кадрів, що гарантує оптимальні результати в будь-якій грі.
Яскраві кольори, фабричне калібрування
Монітор здатний відображати 95% відтінків кінематографічного колірного простору DCI-P3 та 130% простору sRGB. Кожен пристрій проходить ретельні перевірки для забезпечення точності передачі кольору, що гарантує якісне й реалістичне зображення.
Гнучкість підключення
Підключайте монітор із легкістю до різноманітних пристроїв завдяки широкому вибору інтерфейсів, зокрема порту Type-C* з підтримкою режиму DP Alt для передачі відеосигналу й живлення, DisplayPort 1.4, що дає змогу отримати максимальну роздільну здатність і частоту оновлення, а також інтерфейсу HDMI, яким оснащено консолі та інші мультимедійні пристрої
ШІ-технології
Завдяки технології GamePlus* що працює на основі штучного інтелекту, програмне забезпечення монітора аналізує сцену на екрані в режимі реального часу й коригує перехрестя GamePlus для підвищення точності прицілювання. Крім того, функція Dynamic Shadow Boost освітлює темні ділянки сцен, не засвічуючи світлі, даючи перевагу над супротивниками.
Налаштування без зусиль
Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу програми DisplayWidget можна легко налаштовувати параметри монітора, не торкаючись фізичних кнопок.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 0.3 |
| Максимальна частота оновлення | 260 |
| Яскравість | 400 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit |
| Розмір пікселя | 0.233 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 95 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси |
1 x USB Type-C 1 x miniJack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +45° до -45 |
| Регулювання висоти | 0–110 |
| Технологія синхронізації |
FreeSync G-Sync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 29 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Low Blue Light Shadow Boost GameFast Input Adaptive-Sync ELMB Sync GamePlus GameVisual |
| Особливості |
Безрамковий дисплей RGB-підсвічування Технологія Power Delivery HDR10 |
| Додатково |
Замок Kensington DisplayHDR 400 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
614 x 503 x 188 мм (з підставкою) 614 x 367 x 86 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 722 x 476 x 227 |
| Вага |
5.8 кг (з підставкою) 3.6 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 8.4 |
| Колір | Чорний |
Ігрова клавіатура Dark Project ALU87 Midnight (ANSI) - створена для того, щоб переосмислити ваші уявлення про бюджетні ігрові клавіатури. У її серці знаходяться попередньо змащені механічні перемикачі G3MS Zircon, які забезпечують надзвичайно плавний та точний ігровий досвід. Завдяки двошаровій шумоізоляції для тихішого використання та повністю налаштовуваному RGB підсвічуванню, ALU87 Midnight встановлює новий стандарт для геймерів, які шукають безпрецедентну продуктивність і можливості налаштування в цьому ціновому сегменті. І коли ми кажемо «безпрецедентно», ми дійсно маємо це на увазі. Ви не тільки можете замінити перемикачі на будь-які доступні на ринку, але й отримуєте веб-додаток, який дозволяє налаштувати кожен аспект вашої клавіатури — на Windows, MacOS, Linux і, так… навіть на вашому iPad.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Загальна кількість клавіш | 87 клавіш |
| Перемикач | G3ms Zircon |
| Ресурс клавіш | 80 млн натискань |
| Формат розкладки | ANSI |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
Перемикач G3ms Zircon Відстань до точки спрацьовування - 1.5 мм Сила натискання - 55 г Кейкапи виготовлені за технологією Double-Shot |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Тип кейкапів | ABS |
| Особливості |
Без цифрового блоку Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково | Gasket Mount та двошарова система шумопоглинання |
| Матеріал | Метал з пластиком |
| Габарити | 405 x 195 x 65 |
| Вага | 1650 |
| Колір | Чорний |
| ПЗ для клавіатури | Завантажити ПЗ для клавіатури Dark Project |
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал + Bluetooth + USB |
| Максимальна чутливість | 26000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Мікроперемикачі | Omron |
| Ресурс клавіш | 100 млн натискань |
| Час відгуку миші | 0.125 |
| Частота опитування | 8000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | PixArt PAW 3395 |
| Максимальна швидкість | 16.51 |
| Акселерація | 50 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Для хвата "Кіготь" Для хвата "Пальці" Ергономічний дизайн |
| Додатково |
Енкодер TTC Gold Wheel Акумулятор 500 мА·год Розроблений власноруч M HUB (веб-драйвер / мобільний додаток) Покриття Super Glide, схоже на скло |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 121.6 x 61.5 x 37.7 |
| Вага | 56 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Каучук |
| Матеріал основи | Каучук |
| Габарити | 900 x 420 |
| Товщина | 4 |
| Особливості | Водовідштовхувальна поверхня |
| Додатково | Краї сформовані шляхом лазерного різання |
| Колір | Чорний |
Якість звуку
Навушники Proove Gaming Rapture – це винятковий симбіоз якісного звуку та стабільного з'єднання. Завдяки версії Bluetooth 5.4 або бездротовому з'єднанню на частоті 2,4 ГГц та потужним динамікам навушники забезпечують чудову частотну характеристику при відтворенні. Чудові баси, висока деталізація та яскраве забарвлення музики по-новому розкриють ігрові якості аксесуарів.
Час роботи від акумулятора
Навушники Proove Gaming Rapture забезпечують час з підсвічуванням (Bluetooth): до 80% гучності ~25 год, без підсвічування (Bluetooth): до 80% гучності ~75 год, з підсвічуванням (2.4ГГц): до 80% гучності ~25 год, без підсвічування (2.4ГГц): до 80% гучності ~42 год. Якщо акумулятор розрядиться, то повне заряджання за допомогою кабелю Type-C займе всього 2 години.
Зручне використання
Навушники Proove Gaming Rapture – сучасні та зручні. Створіть неймовірну атмосферу навколо себе та своєї ігрової установки, занурившись у кожен штрих ігрового всесвіту. Регулюйте гучність прямо на навушниках, використовуйте вбудований мікрофон, який не заважатиме вам під час напруженої гри, і насолоджуйтесь незабутніми враженнями з Proove Gaming Rapture.
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Комбіноване |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth, радіоканал, mini-jack (3.5 мм) |
| Діапазон частот | 20–20 000 |
| Чутливість | 113 |
| Номінальний опір | 32 |
| Діаметр випромінювача | 40 |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Кріплення | На дужці |
| Чутливість | −42 ± 3 |
| Час роботи без підзарядки |
З підсвічуванням (Bluetooth): до 80% гучності ~25 год Без підсвічування (Bluetooth): до 80% гучності ~75 год З підсвічуванням (2.4ГГц): до 80% гучності ~25 год Без підсвічування (2.4ГГц): до 80% гучності ~42 год |
| Час зарядки | 2 години |
| Матеріал амбушур | Штучна шкіра |
| Можливості | Регулювання гучності |
| Функції та особливості | Підсвічування |
| Додатково |
Bluetooth 5.4 Декодування AAC, SBC |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии