| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3600 |
| Максимальна тактова частота | 4100 |
| Об'єм кешу L3 | 8192 |
| Кодова назва мікроархітектури | Renoir |
| Серія | Ryzen 4 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 3.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 16138 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD A520 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4866 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Модуль Bluetooth | 5.0 |
| Звукова карта | Realtek ALC887/897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Aura Sync RGB Комплексне охолодження: радіатор VRM, радіатор PCH та Fan Xpert 2+ BIOS FlashBack button |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Пристрій Factory Recertified або Manufacturer Refurbished – це пристрій, який з тих чи інших причин був повернутий виробникові, пройшов діагностику та відновлення фахівцями на фабриці за допомогою професійного обладнання, а потім був відправлений знову у продаж. Ця категорія пристроїв, як правило, поставляється у спрощеній упаковці, проте функціонально нічим не поступається абсолютно новим зразкам.

| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1875 |
| Частота відеопам'яті | 14000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 13035 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 2560 |
| Довжина відеокарти | 272 |
| Висота відеокарти | 139 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Технологія Auto-Extreme У конструкції вентилятора Axial-tech використовуються великі лопасті і унікальне бар'єрне кільце для збільшення тиску повітря GPU Tweak II забезпечує інтуїтивно зрозумілу настройку продуктивності і контроль температури 144-годинна програма валідації |
| Особливості | В комплект постачання входить лише відеокарта |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22-42 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Сертифікат 80 Plus Silver (230V EU) гарантує ККД 90% при навантаженні 50%, що призводить до зниження втрат енергії, зменшення тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора.
Може витримувати дворазове перевищення загальної потужності. Він повністю сумісний із стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, який підтримує до 200% потужності, досягає 70% ефективності при низькому навантаженні та відповідає необхідним стандартам синхронізації блоків живлення.
Високопродуктивний вентилятор Fluid Dynamic Bearing використовує технологію амортизації масляної плівки для ефективного зниження шуму, завдяки чому він працює тихіше за звичайні втулкові вентилятори і забезпечує більш ніж дворазове збільшення терміну служби. Крім того, вентилятор визначає поточне енергоспоживання та температуру, автоматично регулюючи швидкість обертання вентилятора для мінімізації шуму.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Silver |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 54.1 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 123 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 123 x 93 x 78 |
| Вага | 580 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 300 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Gen1 1 порт для навушників 1 порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 3 |
| Габарити | 423 x 388 x 200 |
| Вага | 4.27 |
| Вага в упаковці | 5.01 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Ігровий монітор TUF Gaming VG249QE5A оснащений 23,8-дюймовою IPS-панеллю з роздільною здатністю Full HD та частотою оновлення до 146 Гц. Рішення ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) дозволяє одночасно використовувати технології мінімізації розмиття динамічного зображення (ELMB) та адаптивної синхронізації, щоб усунути появу артефактів та розривів зображення в іграх. Крім того, цей монітор відтворює 125% кольорів простору sRGB, що означає чудову якість кольорів і високу контрастність.
Частота оновлення 146 Гц (OC), час відгуку 1 мс (MPRT)
Відмінною особливістю монітора є підвищена частота оновлення екрана – до 146 Гц, за рахунок чого поліпшується плавність відображення динамічних сцен в іграх: від шутерів до гоночних симуляторів.
Adaptive-sync
Щоб підвищити якість зображення в динамічних комп’ютерних іграх, монітор дозволяє активувати технологію адаптивної синхронізації VESA AdaptiveSync.
ELMB Sync
Технологія ELMB Sync* дозволяє одночасно використовувати ELMB та адаптивну синхронізацію, щоб усунути появу артефактів та розривів зображення.
Змінний овердрайв
Інтегрована технологія ASUS Variable Overdrive дає змогу монітору динамічно регулювати частоту оновлення відповідно до зміни частоти кадрів, що гарантує оптимальні результати в будь-якій грі. Виберіть, наскільки сильний ефект ви бажаєте отримати, а потім дозвольте монітору це зробити.
Інтуїтивне керування
Програмне забезпечення DisplayWidget Center отримало новий інтерфейс, що дозволяє користувачам легко змінювати налаштування монітора за допомогою миші, тож немає необхідності відкривати екранне меню.
Shadow Boost
Технологія ASUS Shadow Boost покращує чіткість темних фрагментів ігрових сцен без впливу на більш яскраві ділянки. Це дозволить швидше помітити ворога, який зачаївся в тіні.
GamePlus
Оскільки ця модель орієнтована на геймерів, у ній реалізовані спеціальні функції, призначені для шанувальників комп’ютерних ігор і розроблені за їх участі. Вони активуються за допомогою кнопки GamePlus.
GameVisual
Технологія ASUS GameVisual дає змогу швидко налаштовувати монітор відповідно до поточних завдань. Усього доступно сім режимів, між якими можна легко перемикатися за допомогою спеціальної кнопки або екранного меню.
Технологія Flicker-Free
Для зменшення ймовірності появи неприємних симптомів, пов’язаних із втомою очей, пропонується технологія Flicker-Free, яка усуває мерехтіння екрана.
Фільтрація синього світла
У моніторах ASUS реалізується функція фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на зір. Ступінь фільтрації задається користувачем в екранному меню.
Широкий набір інтерфейсів
Монітор пропонує декілька інтерфейсів для підключення до джерела сигналу, зокрема порти HDMI 2.0 та DisplayPort 1.2.
Ергономічний дизайн
Підставка дозволяє зі зручністю налаштовувати кут нахилу. Також підтримується монтаж монітора на стіні за допомогою VESA-сумісного кронштейна.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 23.8″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 146 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1500:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.2745 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 90 |
| sRGB | 125 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +23° до -5 |
| Споживана потужність у робочому режимі | 15 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Low Blue Light Shadow Boost GameFast Input Adaptive-Sync ELMB Sync GamePlus GameVisual |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI |
| Габарити |
541 x 394 x 174 мм (з підставкою) 541 x 323 x 58 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 600 x 405 x 168 |
| Вага |
3.3 кг (з підставкою) 2.7 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 5 |
| Колір | Чорний |
HATOR Icefall — повнорозмірна клавіатура для тих, кому потрібні тиха мембрана і RGB, що налаштовується, без цінника механіки. Це пристрій зі 115 клавішами ANSI, 8-зонним підсвічуванням і фірмовим ПЗ для макросів. Підтримка Windows, macOS і Linux робить HATOR Icefall універсальною для офісного ПК і домашньої ігрової станції.
Палець продавлює купол без клацання — Icefall залишається тихою навіть під час нічної роботи поруч зі сплячими. HATOR згладила хід клавіші, і заглушила відбій корпусом.
Частота опитування 1000 Гц — стандарт ігрової периферії в доступному сегменті. Корпус 440?170 мм з повнорозмірним цифровим блоком підходить для універсального використання. Регулювання висоти задніх ніжок змінює кут нахилу, і зап’ястя лягає без залому за тривалого набору.
Прогумовані ніжки фіксують корпус на столі — навіть при ударних натисканнях клавіатура не зміщується. Довжина кабелю 1800 мм дає змогу під’єднати клавіатуру до ПК під столом без подовжувача.
HATOR Icefall White підсвічує розкладку так, що символи читаються в темряві без настільної лампи. Підсвічування ділиться на 8 незалежних зон, і кожна світить своїм кольором. HATOR додала 8 пресетних ефектів і один кастомний режим, який можна налаштувати через фірмове ПЗ — сценарії перемикаються під завдання.
Кейкапи ABS з лазерним гравіюванням і UV-coating зберігають контраст символів, а покриття захищає верх від стирання та УФ-вицвітання. Розкладка універсальна: на одному кейкапі латиниця та кирилиця без додаткових наліпок.
Рука залишається на основному блоці, щоб змінити трек або прибрати звук під час розмови. HATOR винесла медіауправління на F-ряд через комбінації з Fn:
HATOR нанесла вторинні піктограми на ті самі клавіші, і однієї руки вистачає для комбінації.
Клавіатура HATOR Icefall зберігає до трьох профілів у власній пам’яті — для шутера, MMO і робочої розкладки. Профіль залишається при підключенні до іншого ПК без перевстановлення. Через HATOR SyncHUB — фірмовий застосунок для Windows — можна записати макроси, призначити колір зонам і зберегти їх у профілі. Один макрос запускає ланцюжок натискань — ігрове комбо або серію робочих гарячих клавіш — однією кнопкою. Окрема клавіша перемикає профіль без запуску ПЗ — режим змінюється без перезапуску гри.
Клавіатуру HATOR Icefall можна протестувати в шоурумі Telemart перед покупкою — білий корпус і RGB простіше оцінити наживо. Магазин доставляє замовлення Новою Поштою по Україні та супроводжує товар 24-місячною гарантією.
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 115 клавіш |
| Формат розкладки | ANSI |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | Тихий хід клавіш |
| Тип кейкапів | ABS |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows Mac OS Linux |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 440 x 170 x 20 |
| Вага | 640 |
| Колір | Білий із сірим |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии