Процесор AMD Ryzen 5 5600 утвердився на ринку як еталон збалансованого рішення для сучасних ПК. Він пропонує разючу продуктивність для ігор і робочих завдань, спираючись на надійну архітектуру Zen 3. Цей чип став оптимальним вибором для тих, хто шукає максимальну потужність, не виходячи за рамки розумного бюджету, та ідеальну основу для нової збірки або значного апгрейду наявної системи.
В основі Ryzen 5 5600 лежить конфігурація з 6 ядер і 12 потоків, яка забезпечує чудову багатозадачність. Кожне ядро процесора працює з високою ефективністю, завдяки чому CPU легко справляється з вимогливими застосунками і сучасними іграми.
Архітектура Zen 3, розроблена на 7-нм техпроцесі, значно підвищує продуктивність на такт порівняно з попередніми поколіннями, забезпечуючи високу швидкість відгуку системи. Велика потужність кожного окремого ядра робить цей чип універсальним інструментом як для геймерів, так і для творців контенту.
Ключові характеристики Ryzen 5 5600:
Таке поєднання високої частоти та об’ємного кешу забезпечує швидкий доступ до даних, що критично важливо для ігор і професійних програм. Низьке тепловиділення спрощує вимоги до системи охолодження, даючи змогу створити тиху й ефективну збірку.
Одна з головних переваг Ryzen 5 5600 — його сумісність із популярним сокетом AM4. Це дає змогу вибрати материнську плату на різних чипсетах: від бюджетних до флагманських. Підтримка недорогої оперативної пам’яті стандарту DDR4 ще більше знижує підсумкову вартість системи, роблячи потужний геймінг доступнішим. Платформа AM4 довела свою надійність і гнучкість, що робить її надійною основою для ПК на роки вперед.
Вибір платформи AM4 дає користувачеві кілька переваг:
Збірка на базі Ryzen 5 5600 стає не тільки потужною, але й економічно виправданою. Це ідеальне рішення для тих, хто планує поступовий апгрейд або збирає свій перший серйозний ігровий комп’ютер.
Завдяки феноменальному співвідношенню продуктивності та ціни на Ryzen 5 5600, процесор незмінно посідає верхні сходинки в рейтингах і оглядах. Будь-який тест підтверджує, що у своєму ціновому сегменті він пропонує рівень потужності, який можна порівняти з дорожчими моделями.
Процесор постачається з розблокованим множником, що відкриває простір для розгону. Тонке налаштування частоти і напруги дає змогу домогтися додаткового приросту продуктивності, підвищуючи його підсумкову ефективність. Цей процесор — розумний вибір для прагматичних користувачів, націлених на результат.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4733 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Модуль Bluetooth | 4.2 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | + |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| Overclocking | + |
| Особливості |
5+3-фазне рішення Pure Digital VRM з польовими МОП-транзисторами Два надшвидкі роз'єми NVMe PCIe 4.0/3.0 M.2 Високоякісні аудіоконденсатори та аудіошумоізоляція для максимальної якості звуку RGB FUSION 2.0 Smart Fan 5 оснащений кількома датчиками температури, гібридними роз'ємами для вентиляторів з функцією FAN STOP Q-Flash Plus: Оновлення BIOS без встановлення процесора, пам'яті та відеокарти |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 6700 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 6xxx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2581 |
| Частота відеопам'яті | 16000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 19888 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x16 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка AMD FidelityFX | + |
| Довжина відеокарти | 295 |
| Висота відеокарти | 139 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 650 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin + 6 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Dual BIOS Дизайн вентилятора Axial-tech Кожух має тонку смугу, що світиться, яка створює стильний акцент для вашої збірки |
| Особливості |
OC mode : up to 2581 MHz (Boost Clock)/2444 MHz (Game Clock) Gaming mode : up to 2581 MHz (Boost Clock)/2424 MHz (Game Clock) |
| Колір | Чорний з сірим |
При складанні або апгрейді домашнього ПК вибір оперативної пам’яті зводиться до одного питання: яка частота й обсяг закриють потреби без переплати. Kingston відповіла комплектом Kingston Fury DDR4–3200 KF432C16BBK2/16 — два модулі по 8 ГБ із таймінгами CL16–18-18, які розкривають потенціал платформ Intel і AMD без ручного налаштування.
Kingston Fury Beast DDR4 16GB включає два модулі 1Rx8 формату DIMM 288-pin. Однорамкова конфігурація знижує навантаження на контролер пам’яті і розширює список сумісних материнських плат. На штатних 3200 МГц пропускна спроможність досягає 25 600 МБ/с — достатньо для будь-яких завдань у середньобюджетних збірках. Низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні елементи заради універсального встановлення.
Kingston прошила в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — достатньо вибрати потрібний у BIOS:
У режимі JEDEC Kingston Fury DDR4 стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка до активації розгінного профілю.
Kingston сертифікувала комплект за Intel XMP 2.0 і отримала статус AMD Ryzen Ready — профілі розгону коректно зчитуються на платах з чипсетами B560, Z590, B660, Z790 (Intel) і B450, B550, X570 (AMD). Перед відвантаженням кожен модуль проходить тест на заявленій частоті, що мінімізує ймовірність проблем під час першого запуску. Оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу на 1080p процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті частіше, ніж здається — модулі Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочують просідання мінімального FPS і прибирають мікрофризи при завантаженні локацій. Двоканальний режим (2x8 ГБ) подвоює смугу пропускання порівняно з одним модулем. У робочих сценаріях обсяг і швидкість DDR4–3200 розкриваються не гірше:
Вісім гігабайтів уже не справляються з повсякденними завданнями: браузер з десятком вкладок займає 3–4 ГБ, фонові процеси — ще 2–3 ГБ, а на робочий застосунок залишається критично мало. Комплект Kingston DDR4 16GB позбавляє систему від постійного скидання даних у файл підкачки — перемикання між програмами відбувається миттєво. Для тих, хто тримає відкритими месенджер, IDE і браузер одночасно з грою, шістнадцять гігабайтів — нижня межа комфорту.
У штатному режимі JEDEC Kingston Fury DDR4–3200 споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. При активації XMP напруга підіймається до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть за тривалого навантаження.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200MHz 16GB доступний у Telemart із доставленням по Україні. Самовивезення доступне з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 700 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | White |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 35 |
| +12V2 | 35 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 24 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Кабель живлення | Без кабелю живлення в комплекті |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 86 |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1200 Не сумісний: LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM2+ AM2 AM3/AM3+/FM1 AM4 FM2/FM2+ Не сумісний: TR4 TRX4 AM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Однокольорове червоне підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 1000–1800 |
| Максимальне TDP | 160 |
| Рівень шуму | 26.5 |
| Повітряний потік | 65 |
| Кількість теплових трубок | 5 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 148 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Ресурс | 30 000 |
| Вхідний струм | 0.35 |
| Споживана потужність | 4.5 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 126 x 85 x 148 |
| Вага | 920 |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 3.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 2400 |
| Швидкість запису | 1800 |
| Ресурс записи (TBW) | 260 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Радіатор зберігає температуру на 15% нижче 256-бітове шифрування LDPC та AES Підтримує буфер пам'яті хоста (HMB) Підтримує NVMe 1.4 |
| Габарити | 80 x 22 x 3.13 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація |
SSD-диск Радіатор |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/280 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 2 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 |
| Особливості |
Кабель-менеджмент Бічне вікно із загартованого скла |
| Додатково | Пиловий фільтр зверху |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 4 |
| Товщина стінок | 0.6 |
| Габарити | 350 x 205 x 470 |
| Вага | 5.2 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 104 клавіші |
| Перемикач | HATOR Aurum Red |
| Ресурс клавіш | 70 млн натискань |
| Формат розкладки | ANSI |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | Декілька кольорів |
| Підтримка Hot-swap | - |
| Тип кейкапів | ABS |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 7/10/11 Mac OS Linux |
| Додатково |
Сила натискання 50 г. ±10% Підсвічування: Rainbow LEDРегулювання висоти нахилу: 2 рівні |
| Матеріал | Металева пластина |
| Габарити | 432 x 132 x 39 |
| Вага | 1050 |
| Колір | Чорний |
Серія DeathAdder з 2006 року розійшлася тиражем понад 20 мільйонів — жодне конкурентне ігрове рішення не повторило цей результат. Razer DeathAdder Essential зберігає асиметричну форму оригіналу, відсікаючи зайве — RGB-спектр, бездротові модулі та націнку за них. Бренд розробив цю модель для геймерів, яким комфорт важливіший за довгий список функцій.
Перемикачі DeathAdder Essential витримують 10 мільйонів натискань — цього вистачить на роки інтенсивної гри. Плетений кабель із позолоченим USB-роз’ємом переносить постійні перегини, а ніжки з PTFE зберігають ковзання місяць за місяцем. Razer сертифікувала виробництво за UL ECOLOGO, гарантія — 24 місяці.
Razer зберегла силует, що прославив серію: опукла спинка лягає в долоню, прогумована вставка фіксує великий палець. Миша підходить для palm, claw і fingertip grip, особливо при великому розмірі руки. Ніжки PTFE Ultraslick знижують тертя, а 96 г утримують баланс між контролем і маневровістю.
У Razer DeathAdder Essential Black інженери зібрали перевірені рішення в корпусі 126 ? 73 ? 43 мм:
Оптичний сенсор Precision 4G передає сирі дані про переміщення без згладжування і передбачення траєкторії — курсор йде рівно туди, куди веде рука. Саме цю точність серія DeathAdder довела на турнірах — мишу вибрав Faker, триразовий чемпіон світу з League of Legends.
Мишка Razer DeathAdder приймає призначення через Synapse 3: від макросів і перемикання профілів до мультимедійних команд. Перемикач DPI під колесом змінює чутливість на льоту — знизити для прицілювання і повернути одним натисканням.
Precision 4G працює в діапазоні від 100 до 6400 DPI з кроком 100 — геймер підбирає чутливість точно під свій стиль. Професіонали в шутерах грають на 400–1600 DPI — стеля 6400 перекриває будь-який сценарій.
Razer встановила власні механічні перемикачі з тактильним відгуком і ресурсом 10 мільйонів натискань на кожну основну кнопку. Механіка спрацьовує швидше за мембранні аналоги і миттєво повертає палець — перевага в іграх, де кожен клік вирішує раунд.
Мишку Razer Essential можна купити в Telemart — інтернет-магазині з 12 шоурумами в 9 містах, де периферію зручно протестувати наживо. Доставлення по всій країні — Новою Поштою, Укрпоштою та Meest.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 6400 |
| Кількість програмованих кнопок | 5 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 1.7 |
| Живлення | Від порту USB |
| Мікроперемикачі | Razer |
| Ресурс клавіш | 10 млн натискань |
| Частота опитування | 1000 |
| Максимальна швидкість | 5.58 |
| Акселерація | 30 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Програмовані клавіші |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 126 x 73 x 43 |
| Вага | 96 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии